SRFI079-150
Číslo produktu DigiKey
627-SRFI079-150-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRFI079-150
Popis
RF ANT 421MHZ FLAT BAR
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
421MHz, 433MHz, 452MHz LTE Plochá lišta Anténa RF 410MHz ~ 470MHz 2,8dBi, 1,7dBi, 1,1dBi I-PEX, MHF Lepidlo
Kategorie
Počet pásem
3
Výrobce
Antenova
VSWR
3, 2,2
Řada
Útlum odrazu
-9dB, -6dB
Balení
Hromadné balení
Zisk
2,8dBi, 1,7dBi, 1,1dBi
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Kabel - 150mm
RF skupina/standard
Mobilní
Koncovka
I-PEX, MHF
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočet (střed / pásmo)
421MHz, 433MHz, 452MHz
Výška (max)
0,006" (0,15mm)
Kmitočtový rozsah
410MHz ~ 470MHz