SRFI065-100
Číslo produktu DigiKey
627-SRFI065-100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRFI065-100
Popis
LAMA ISM ANTENNA+100MM CABLE
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
866,5MHz, 915MHz LoRa Plochá záplata Anténa RF 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz 0,82dBi, 1,33dBi I-PEX MHF1 Lepidlo
Kategorie
Počet pásem
2
Výrobce
Antenova
VSWR
1,5
Řada
Útlum odrazu
-15dB
Balení
Sáček
Zisk
0,82dBi, 1,33dBi
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Kabel - 100mm
RF skupina/standard
Všeobecné pásmo ISM
Koncovka
I-PEX MHF1
Kmitočtová skupina
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočet (střed / pásmo)
866,5MHz, 915MHz
Výška (max)
0,006" (0,15mm)
Kmitočtový rozsah
863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz