SRFC015-100
Číslo produktu DigiKey
627-1090-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SRFC015-100
Popis
RF ANT 892MHZ/1.85GHZ FLAT CAB
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
892MHz, 1,85GHz, 2,14GHz, 2,35GHz, 2,6GHz GSM, LTE, W-CDMA Plochá záplata Anténa RF 824MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 1,99GHz, 2,11GHz ~ 2,17GHz, 2,3GHz ~ 2,4GHz, 2,5GHz ~ 2,69GHz 3,5dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lepidlo
Kategorie
Počet pásem
5
Výrobce
Antenova
VSWR
2,1
Řada
Útlum odrazu
-8dB
Balení
Hromadné balení
Zisk
3,5dBi
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Kabel - 100mm
RF skupina/standard
Mobilní
Koncovka
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Způsob montáže
Lepidlo
Kmitočet (střed / pásmo)
892MHz, 1,85GHz, 2,14GHz, 2,35GHz, 2,6GHz
Výška (max)
0,006" (0,15mm)
Kmitočtový rozsah
824MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 1,99GHz, 2,11GHz ~ 2,17GHz, 2,3GHz ~ 2,4GHz, 2,5GHz ~ 2,69GHz