AHV24V2KV10MAW
Číslo produktu DigiKey
4022-AHV24V2KV10MAW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AHV24V2KV10MAW
Popis
High Voltage - Non-Isolated
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený DC/DC převodník 1 Výstup 2000V 10mA 25V Vstup
Kategorie
Napětí - výstup 1
2000V
Výrobce
Analog Technologies
Proud - výstup (max)
10mA
Balení
Hromadné balení
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
70%
Typ
Uzavřený
Provozní teplota
-10°C ~ 55°C
Napětí - vstup (min)
23V
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup (max)
25V
Velikost / rozměry
4.11" L x 2.36" W x 1.10" H (104.4mm x 59.9mm x 27.9mm)