AHV12V5KV1MAW
Číslo produktu DigiKey
4022-AHV12V5KV1MAW-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AHV12V5KV1MAW
Popis
HV 12V to 5kV 5W DC-DC Converter
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Vysoké napětí - neizolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 5000V 1mA 11V - 13V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
1mA
Mfr
Výkon (W)
5 W
Balení
Krabice
Aplikace
ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí
Typ
Vysoké napětí - neizolovaný modul
Provozní teplota
-10°C ~ 55°C
Počet výstupů
1
Účinnost
70%
Napětí - vstup (min)
11V
Pouzdro
Modul
Napětí - vstup (max)
13V
Velikost / rozměry
4,11" D x 2,36" Š x 1,10" V (104,5mm x 60,0mm x 28,0mm)