LTC6655LNBHMS8-4.096#TRPBF
Číslo produktu DigiKey
505-LTC6655LNBHMS8-4.096#TRPBFTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LTC6655LNBHMS8-4.096#TRPBF
Popis
IC VREF SERIES 8TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,025% 8-MSOP
Modely EDA/CAD
LTC6655LNBHMS8-4.096#TRPBF Modely
Kategorie
Šum - 0,1Hz až 10Hz
0,12ppmp-p
Výrobce
Analog Devices Inc.
Šum - 10Hz až 10kHz
0,21ppmrms
Balení
Páska a cívka (TR)
Napětí - vstup
13,2V
Odebíraný proud
7,5mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí - výstup (min/fixní)
4,096V
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)
Proud - výstup
5 mA
Tolerance
±0,025%
Základní číslo produktu
Teplotní koeficient
2ppm/°C