LTC6655CHMS8-4.096#TRPBF
Číslo produktu DigiKey
505-LTC6655CHMS8-4.096#TRPBFTR-ND - Páska a cívka (TR)
505-LTC6655CHMS8-4.096#TRPBFCT-ND - Řezaná páska (CT)
505-LTC6655CHMS8-4.096#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LTC6655CHMS8-4.096#TRPBF
Popis
IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
37 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,05% 8-MSOP
Modely EDA/CAD
LTC6655CHMS8-4.096#TRPBF Modely
Kategorie
Šum - 0,1Hz až 10Hz
0,25ppmp-p
Výrobce
Analog Devices Inc.
Šum - 10Hz až 10kHz
0,67ppmrms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napětí - vstup
13,2V
Odebíraný proud
7,5mA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí - výstup (min/fixní)
4,096V
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)
Proud - výstup
5 mA
Tolerance
±0,05%
Základní číslo produktu
Teplotní koeficient
5ppm/°C