LTC6655BHMS8-3.3#PBF
Číslo produktu DigiKey
505-LTC6655BHMS8-3.3#PBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LTC6655BHMS8-3.3#PBF
Popis
IC VREF SERIES 0.025% 8MSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,025% 8-MSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LTC6655BHMS8-3.3#PBF Modely
Kategorie
Šum - 0,1Hz až 10Hz
0,25ppmp-p
Výrobce
Analog Devices Inc.
Šum - 10Hz až 10kHz
0,67ppmrms
Balení
Trubice
Napětí - vstup
13,2V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud
7,5mA
Typ reference
Série
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ výstupu
Pevný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)
Proud - výstup
5 mA
Dodávaná velikost pouzdra
8-MSOP
Tolerance
±0,025%
Základní číslo produktu
Teplotní koeficient
2ppm/°C