LTC1682CS8-3.3#TRPBF
Číslo produktu DigiKey
LTC1682CS8-3.3#TRPBF-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LTC1682CS8-3.3#TRPBF
Popis
IC REG CHARGE PUMP 3.3V 50MA 8SO
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nábojová pumpa IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 3,3V 1 Výstup 50mA 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LTC1682CS8-3.3#TRPBF Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
4,4V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Balení
Páska a cívka (TR)
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
550kHz
Funkce
Zvyšovací/snižovací
Synchronní usměrňovač
Ne
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (TA)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
8-SO
Napětí - vstup (min)
1,8V