LT6654BHS6-3.3#WTRMPBF
Číslo produktu DigiKey
505-LT6654BHS6-3.3#WTRMPBFTR-ND - Páska a cívka (TR)
505-LT6654BHS6-3.3#WTRMPBFCT-ND - Řezaná páska (CT)
505-LT6654BHS6-3.3#WTRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT6654BHS6-3.3#WTRMPBF
Popis
IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,1% TSOT-23-6
Kategorie
Šum - 10Hz až 10kHz
2ppmrms
Výrobce
Analog Devices Inc.
Napětí - vstup
3,8V ~ 36V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud
600µA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ reference
Série
Třída
Automobilový průmysl
Typ výstupu
Pevný
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Proud - výstup
10 mA
Pouzdro
SOT-23-6 tenký, TSOT-23-6
Tolerance
±0,1%
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-6
Teplotní koeficient
20ppm/°C
Základní číslo produktu
Šum - 0,1Hz až 10Hz