LT3065MPMSE-1.2#PBF
Číslo produktu DigiKey
LT3065MPMSE-1.2#PBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT3065MPMSE-1.2#PBF
Popis
IC REG LIN 1.2V 500MA 12-MSOP-EP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 12-MSOP-EP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LT3065MPMSE-1.2#PBF Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
110 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
25 mA
Balení
Trubice
PSRR
78dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Proudový limit, Povolit, Power Good, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Typ výstupu
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
45V
Pouzdro
12-TSSOP (0,118", 3,00mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Dodávaná velikost pouzdra
12-MSOP-EP
Pokles napětí (max)
0,51V při 500mA