LT1761ES5-3.3#TRMPBF
Číslo produktu DigiKey
505-LT1761ES5-3.3#TRMPBFTR-ND - Páska a cívka (TR)
505-LT1761ES5-3.3#TRMPBFCT-ND - Řezaná páska (CT)
505-LT1761ES5-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT1761ES5-3.3#TRMPBF
Popis
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT-23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TSOT-23-5
Modely EDA/CAD
LT1761ES5-3.3#TRMPBF Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
PSRR
65dB (120Hz)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - vstup (max)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,45V při 100mA