LT1460JCS3-2.5#TRPBF
Číslo produktu DigiKey
505-LT1460JCS3-2.5#TRPBFTR-ND - Páska a cívka (TR)
505-LT1460JCS3-2.5#TRPBFCT-ND - Řezaná páska (CT)
505-LT1460JCS3-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT1460JCS3-2.5#TRPBF
Popis
IC VREF SERIES 0.4% SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,4% SOT-23-3
Modely EDA/CAD
LT1460JCS3-2.5#TRPBF Modely
Kategorie
Šum - 0,1Hz až 10Hz
Analog Devices Inc.
Šum - 10Hz až 10kHz
Napětí - vstup
3,4V ~ 20V
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (TA)
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Proud - výstup
40 mA
Tolerance
±0,4%
Základní číslo produktu
Teplotní koeficient
20ppm/°C