LT1460HCS3-2.5#TRPBF
Číslo produktu DigiKey
LT1460HCS3-2.5#TRPBFTR-ND - Páska a cívka (TR)
LT1460HCS3-2.5#TRPBFCT-ND - Řezaná páska (CT)
LT1460HCS3-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT1460HCS3-2.5#TRPBF
Popis
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Série IO pro zdroje referenčního napětí ±0,2% SOT-23-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LT1460HCS3-2.5#TRPBF Modely
Kategorie
Šum - 0,1Hz až 10Hz
4ppmp-p
Výrobce
Analog Devices Inc.
Šum - 10Hz až 10kHz
4ppmrms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napětí - vstup
3,4V ~ 20V
Stav součásti
Aktivní
Odebíraný proud
175µA
Typ reference
Série
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (TA)
Typ výstupu
Pevný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Proud - výstup
40 mA
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Tolerance
±0,2%
Základní číslo produktu
Teplotní koeficient
20ppm/°C