ADRF5250BCPZ
Číslo produktu DigiKey
505-ADRF5250BCPZ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADRF5250BCPZ
Popis
IC RF SWITCH SP5T 6GHZ 24LFCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO RF přepínače Univerzální SP5T 50Ohm 24-LFCSP (4x4)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADRF5250BCPZ Modely
Kategorie
Zkušební kmitočet
6GHz
Výrobce
Analog Devices Inc.
IIP3
57dBm
Balení
Pásek
Impedance
50Ohm
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
3V ~ 5,25V
Typ tranzistoru RF
Univerzální
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TC)
Topologie
Absorpční
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obvod
SP5T
Pouzdro
24-WFQFN podložka pro odvod tepla, CSP
Kmitočtový rozsah
100MHz ~ 6GHz