ADP7118ACPZN2.5-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP7118ACPZN2.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP7118ACPZN2.5-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP7118ACPZN2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP7118ACPZN2.5-R7
Popis
IC REG LIN 2.5V 200MA 6-LFCSP-UD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Modely EDA/CAD
ADP7118ACPZN2.5-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
140 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
320 µA
Digi-Reel®
PSRR
88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
Řídicí funkce
Povolit, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí - vstup (max)
20V
Pouzdro
6-UDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
6-LFCSP-UD (2x2)
Pokles napětí (max)
0,42V při 200mA