ADP7105ACPZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP7105ACPZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP7105ACPZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP7105ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP7105ACPZ-3.3-R7
Popis
IC REG LIN 3.3V 500MA 8-LFCSP-WD
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modely EDA/CAD
ADP7105ACPZ-3.3-R7 Modely
Odebíraný proud (max)
1.6 mA
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 50dB (10kHz ~ 100kHz)
Řídicí funkce
Povolit, Power Good, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
20V
Pouzdro
8-WFDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
8-LFCSP-WD (3x3)
Pokles napětí (max)
0,35V při 500mA