ADP7104ACPZ-1.8-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP7104ACPZ-1.8-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP7104ACPZ-1.8-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP7104ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP7104ACPZ-1.8-R7
Popis
IC REG LIN 1.8V 500MA 8-LFCSP-WD
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modely EDA/CAD
ADP7104ACPZ-1.8-R7 Modely
Odebíraný proud (max)
1.6 mA
Řídicí funkce
Povolit, Power Good, Pod uzamčeným napětím
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
8-WFDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - vstup (max)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
8-LFCSP-WD (3x3)
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V