ADP2166ACPZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP2166ACPZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP2166ACPZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP2166ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP2166ACPZ-3.3-R7
Popis
IC REG BUCK 3.3V 6A 24LFCSP
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 3,3V 1 Výstup 6A 24-WFQFN podložka pro odvod tepla, CSP
Kategorie
Napětí - vstup (max)
5,5V
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Spínací kmitočet
250kHz ~ 1,4MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (min)
2,7V