ADP2166ACPZ-2.5-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP2166ACPZ-2.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP2166ACPZ-2.5-R7
Popis
IC REG BUCK 2.5V 6A 24LFCSP
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 2,5V 1 Výstup 6A 24-WFQFN podložka pro odvod tepla, CSP
Kategorie
Napětí - vstup (max)
5,5V
Spínací kmitočet
250kHz ~ 1,4MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (min)
2,7V