ADP2165ACPZ-1.5-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP2165ACPZ-1.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP2165ACPZ-1.5-R7
Popis
IC REG BUCK 1.5V 5A 24LFCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 1,5V 1 Výstup 5A 24-WFQFN podložka pro odvod tepla, CSP
Kategorie
Napětí - vstup (max)
5,5V
Spínací kmitočet
250kHz ~ 1,4MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Dodávaná velikost pouzdra
24-LFCSP (4x4)
Napětí - vstup (min)
2,7V