ADP2119ACPZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP2119ACPZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP2119ACPZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP2119ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP2119ACPZ-3.3-R7
Popis
IC REG BUCK 3.3V 2A 10LFCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 3,3V 1 Výstup 2A 10-VFDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADP2119ACPZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
5,5V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
1,2MHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
10-LFCSP-WD (3x3)
Napětí - vstup (min)
2,3V