ADP1762ACPZ-1.3-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP1762ACPZ-1.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP1762ACPZ-1.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP1762ACPZ-1.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1762ACPZ-1.3-R7
Popis
IC REG LINEAR 1.3V 2A 16-LFCSP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 2A 16-LFCSP (3x3)
Modely EDA/CAD
ADP1762ACPZ-1.3-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
8 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
14 mA
PSRR
63dB ~ 34dB (10kHz ~ 1MHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
1,98V
Napětí - výstup (min/fixní)
1,3V
Pokles napětí (max)
0,095V při 2A