ADP1761ACPZ-1.1-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP1761ACPZ-1.1-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP1761ACPZ-1.1-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP1761ACPZ-1.1-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1761ACPZ-1.1-R7
Popis
IC REG LINEAR 1.1V 1A 16-LFCSP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A 16-LFCSP (3x3)
Modely EDA/CAD
ADP1761ACPZ-1.1-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
8 mA
Mfr
Odebíraný proud (max)
11 mA
Digi-Reel®
PSRR
67dB ~ 35dB (10kHz ~ 1MHz)
Řídicí funkce
Povolit, Power Good, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Proudový limit, Tepelné přetížení
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
1,98V
Pouzdro
16-WFQFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
1,1V
Dodávaná velikost pouzdra
16-LFCSP (3x3)
Pokles napětí (max)
0,053V při 1A