ADP1754ACPZ-1.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP1754ACPZ-1.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP1754ACPZ-1.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP1754ACPZ-1.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1754ACPZ-1.3-R7
Popis
IC REG LINEAR 1.3V 1.2A 16-LFCSP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1,2A 16-LFCSP (4x4)
Modely EDA/CAD
ADP1754ACPZ-1.3-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
800 µA
Odebíraný proud (max)
1.4 mA
Řídicí funkce
Povolit, Power Good, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat, Obrácená polarita, UVLO
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
3,6V
Pouzdro
16-WQFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
1,3V
Dodávaná velikost pouzdra
16-LFCSP (4x4)
Pokles napětí (max)
0,2V při 1,2A