ADP1752ACPZ-1.2-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP1752ACPZ-1.2-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP1752ACPZ-1.2-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP1752ACPZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1752ACPZ-1.2-R7
Popis
IC REG LIN 1.2V 800MA 16-LFCSP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 800mA 16-LFCSP (4x4)
Modely EDA/CAD
ADP1752ACPZ-1.2-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
800 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
1.2 mA
Řídicí funkce
Povolit, Power Good, Měkký start
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
16-WQFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - vstup (max)
3,6V
Dodávaná velikost pouzdra
16-LFCSP (4x4)
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V