ADP1710AUJZ-2.5-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP1710AUJZ-2.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP1710AUJZ-2.5-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP1710AUJZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1710AUJZ-2.5-R7
Popis
IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT-23-5
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA TSOT-23-5
Modely EDA/CAD
ADP1710AUJZ-2.5-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
50 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
1.3 mA
Digi-Reel®
PSRR
58dB (1kHz)
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-5
Pokles napětí (max)
0,3V při 150mA