ADP1706ARDZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP1706ARDZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP1706ARDZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP1706ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1706ARDZ-3.3-R7
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-SOIC-EP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A 8-SOIC-EP
Modely EDA/CAD
ADP1706ARDZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
390 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
1.55 mA
Digi-Reel®
PSRR
56dB (1kHz)
Řídicí funkce
Povolit, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC-EP
Pokles napětí (max)
0,63V při 1A