ADP1706ARDZ-1.2-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP1706ARDZ-1.2-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP1706ARDZ-1.2-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP1706ARDZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1706ARDZ-1.2-R7
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 1A 8-SOIC-EP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A 8-SOIC-EP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADP1706ARDZ-1.2-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
390 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
1.55 mA
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit, Měkký start
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC-EP
Pokles napětí (max)
0,6V při 1A