ADP1614ACPZ-650-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP1614ACPZ-650-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP1614ACPZ-650-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP1614ACPZ-650-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP1614ACPZ-650-R7
Popis
IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zesílení IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 2,5V 1 Výstup 4A (spínač) 10-VFDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADP1614ACPZ-650-R7 Modely
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Napětí - výstup (max)
20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
650kHz
Funkce
Zvyšovací
Synchronní usměrňovač
Ne
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
10-LFCSP-WD (3x3)
Napětí - vstup (min)
2,5V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
5,5V