ADP151AUJZ-1.5-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP151AUJZ-1.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP151AUJZ-1.5-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP151AUJZ-1.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP151AUJZ-1.5-R7
Popis
IC REG LIN 1.5V 200MA TSOT-23-5
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA TSOT-23-5
Modely EDA/CAD
ADP151AUJZ-1.5-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
20 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
350 µA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
TSOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
1,5V