ADP151ACPZ-2.5-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP151ACPZ-2.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP151ACPZ-2.5-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP151ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP151ACPZ-2.5-R7
Popis
IC REG LIN 2.5V 200MA 6-LFCSP-UD
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Modely EDA/CAD
ADP151ACPZ-2.5-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
20 µA
Odebíraný proud (max)
350 µA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
6-UDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
6-LFCSP-UD (2x2)
Pokles napětí (max)
0,23V při 200mA