ADP151ACBZ-2.5-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP151ACBZ-2.5-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP151ACBZ-2.5-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP151ACBZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP151ACBZ-2.5-R7
Popis
IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4-WLCSP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
Modely EDA/CAD
ADP151ACBZ-2.5-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
20 µA
Odebíraný proud (max)
350 µA
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-WFBGA, WLCSP
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
4-WLCSP (0,76x0,76)
Pokles napětí (max)
0,2V při 200mA