ADP150ACBZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP150ACBZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP150ACBZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP150ACBZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP150ACBZ-3.3-R7
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-WLCSP
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
Modely EDA/CAD
ADP150ACBZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
22 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
320 µA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 55dB (10kHz ~ 100kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-WFBGA, WLCSP
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
4-WLCSP (0,76x0,76)
Pokles napětí (max)
0,16V při 150mA