ADP150ACBZ-3.0-R7
Číslo produktu DigiKey
ADP150ACBZ-3.0-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADP150ACBZ-3.0-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADP150ACBZ-3.0-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP150ACBZ-3.0-R7
Popis
IC REG LINEAR 3V 150MA 4-WLCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADP150ACBZ-3.0-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
22 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
320 µA
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-WFBGA, WLCSP
Napětí - výstup (min/fixní)
3V
Dodávaná velikost pouzdra
4-WLCSP (0,76x0,76)
Pokles napětí (max)
0,16V při 150mA