ADP150ACBZ-2.5-R7 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ADP150ACBZ-2.5-R7 |
Popis | IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4-WLCSP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 4-WLCSP (0,76x0,76) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | ADP150ACBZ-2.5-R7 Modely |
Kategorie | Proud - výstup |
Mfr | Klidový proud (Iq) 22 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Odebíraný proud (max) 320 µA |
Stav součásti Aktivní | Řídicí funkce Povolit |
Výstupní konfigurace | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO) |
Typ výstupu | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Napětí - vstup (max) 5,5V | Pouzdro 4-WFBGA, WLCSP |
Napětí - výstup (min/fixní) 2,5V | Dodávaná velikost pouzdra 4-WLCSP (0,76x0,76) |
Pokles napětí (max) 0,16V při 150mA | Základní číslo produktu |