ADM7160ACPZN2.5-R2
Číslo produktu DigiKey
505-ADM7160ACPZN2.5-R2TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADM7160ACPZN2.5-R2CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADM7160ACPZN2.5-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADM7160ACPZN2.5-R2
Popis
IC REG LIN 2.5V 200MA 6-LFCSP-UD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Modely EDA/CAD
ADM7160ACPZN2.5-R2 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
20 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
350 µA
Digi-Reel®
PSRR
54dB ~ 43dB (100kHz ~ 1MHz)
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
6-UDFN podložka pro odvod tepla, CSP
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
6-LFCSP-UD (2x2)
Pokles napětí (max)
0,23V při 200mA