ADG1201BRJZ-R2
Číslo produktu DigiKey
ADG1201BRJZ-R2TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADG1201BRJZ-R2CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADG1201BRJZ-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADG1201BRJZ-R2
Popis
IC SW SPST-NOX1 200OHM SOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 IO spínač 1:01 200Ohm SOT-23-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADG1201BRJZ-R2 Modely
Kategorie
Doba sepnutí (Ton, Toff) (max)
170ns, 105ns
Výrobce
Analog Devices Inc.
Šířka pásma -3dB
660MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Injekce náboje
-0,8pC
Stav součásti
Aktivní
Kapacita kanálu (CS (vyp.), CD (vyp.))
3pF, 3,3pF
Spínací obvod
SPST - NO
Svodový proud (IS(off)) (max)
100pA
Obvod multiplexeru / demultiplexeru
1:01
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Počet obvodů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Odpor v zapnutém stavu (max)
200Ohm
Pouzdro
SOT-23-6
Napájecí napětí, jednoduché (V+)
5V ~ 16,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-6
Napájecí napětí, duální (V±)
±5V ~ 16,5V