ADF4002BCPZ-RL
Číslo produktu DigiKey
505-ADF4002BCPZ-RLTR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADF4002BCPZ-RLCT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADF4002BCPZ-RLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADF4002BCPZ-RL
Popis
IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector IC 400MHz 1 20-WFQFN Exposed Pad, CSP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADF4002BCPZ-RL Modely
Kategorie
Poměr - vstup:výstup
02:01
Výrobce
Analog Devices Inc.
Diference - vstup:výstup
Ano/ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kmitočet - max
400MHz
Stav součásti
Aktivní
Dělič/násobič
Ano/ne
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,3V
Typ
Taktovací/syntezátor kmitočtů (RF), Detektor fáze
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C