ADA4610-2ARZ-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADA4610-2ARZ-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADA4610-2ARZ-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADA4610-2ARZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADA4610-2ARZ-R7
Popis
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
J-FET Zesilovač 2 Obvod Lišta na lištu 8-SOIC
Modely EDA/CAD
ADA4610-2ARZ-R7 Modely
Odebíraný proud
1,6mA (x2kanálový)
Proud - výstup / kanál
79 mA
Napětí - rozsah (min)
10 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
30 V
Počet obvodů
2
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rychlost přeběhu
61V/µs
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
16.3 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Šířka pásma -3dB
9.5 MHz