ADA4610-2ARMZ-R7
Číslo produktu DigiKey
ADA4610-2ARMZ-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
ADA4610-2ARMZ-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
ADA4610-2ARMZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADA4610-2ARMZ-R7
Popis
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8MSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
J-FET Zesilovač 2 Obvod Lišta na lištu 8-MSOP
Modely EDA/CAD
ADA4610-2ARMZ-R7 Modely
Odebíraný proud
1,6mA (x2kanálový)
Proud - výstup / kanál
79 mA
Napětí - rozsah (min)
10 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
30 V
Počet obvodů
2
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rychlost přeběhu
61V/µs
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)
16.3 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-MSOP
Šířka pásma -3dB
9.5 MHz