AD8250ARMZ-R7
Číslo produktu DigiKey
AD8250ARMZ-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
AD8250ARMZ-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
AD8250ARMZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AD8250ARMZ-R7
Popis
IC INST AMP 1 CIRCUIT 10MSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Instrumentace Zesilovač 1 Obvod Dvojčinný 10-MSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AD8250ARMZ-R7 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí - vstupní offset
70 µV
Mfr
Odebíraný proud
4,1mA
Řada
Proud - výstup / kanál
37 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napětí - rozsah (min)
10 V
Stav součásti
Aktivní
Napětí - rozsah (max)
30 V
Typ zesilovače
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet obvodů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Dvojčinný
Pouzdro
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm šířka)
Rychlost přeběhu
25V/µs
Dodávaná velikost pouzdra
10-MSOP
Šířka pásma -3dB
10 MHz