AD8010ARZ-16
Číslo produktu DigiKey
AD8010ARZ-16-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AD8010ARZ-16
Popis
IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 16SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Proudová zpětná vazba Zesilovač 1 Obvod 16-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AD8010ARZ-16 Modely
Kategorie
Odebíraný proud
15,5mA
Mfr
Proud - výstup / kanál
200 mA
Balení
Trubice
Napětí - rozsah (min)
9 V
Stav součásti
Aktivní
Napětí - rozsah (max)
12 V
Typ zesilovače
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet obvodů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost přeběhu
800V/µs
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)
Šířka pásma -3dB
230 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
16-SOIC
Vstupní klidový proud
10 µA
Základní číslo produktu
Napětí - vstupní offset
5 mV