AD5246BKSZ50-RL7
Číslo produktu DigiKey
AD5246BKSZ50-RL7TR-ND - Páska a cívka (TR)
AD5246BKSZ50-RL7CT-ND - Řezaná páska (CT)
AD5246BKSZ50-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AD5246BKSZ50-RL7
Popis
IC DIG POT 50K SC-70-6
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 50k Ohm 1 Obvod 128 Odbočky I2C Rozhraní SC-70-6
Modely EDA/CAD
AD5246BKSZ50-RL7 Modely
Kategorie
Typ paměti
Nestálý
Napájecí napětí
2,7V ~ 5,5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±20%
Teplotní koeficient (typická hodnota)
45ppm/°C
Dodávaná velikost pouzdra
SC-70-6
Konfigurace
Reostat
Pouzdro
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Počet obvodů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C