AD5241BRUZ10-R7
Číslo produktu DigiKey
AD5241BRUZ10-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
AD5241BRUZ10-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
AD5241BRUZ10-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AD5241BRUZ10-R7
Popis
IC DIG POT 10K 14-TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 10k Ohm 1 Obvod 256 Odbočky I2C Rozhraní 14-TSSOP
Modely EDA/CAD
AD5241BRUZ10-R7 Modely
Kategorie
Typ paměti
Nestálý
Napájecí napětí
2,7V ~ 5,5V, ±2,3V ~ 2,7V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
Volitelná adresa
Tolerance
±30%
Teplotní koeficient (typická hodnota)
30ppm/°C
Konfigurace
Potenciometr
Dodávaná velikost pouzdra
14-TSSOP
Počet obvodů
1
Pouzdro
14-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Počet odboček
256
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C