MAX8511EXK33+T
Číslo produktu DigiKey
175-MAX8511EXK33+TTR-ND - Páska a cívka (TR)
175-MAX8511EXK33+TCT-ND - Řezaná páska (CT)
175-MAX8511EXK33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MAX8511EXK33+T
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC-70-5
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 120mA SC-70-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MAX8511EXK33+T Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
90 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
72dB ~ 46dB (1kHz ~ 100kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Vypnout
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SC-70-5
Pokles napětí (max)
0,12V při 120mA (typ.)