MAX22503EASD+
Číslo produktu DigiKey
MAX22503EASD+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MAX22503EASD+
Popis
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1/1 Transceiver Plný RS422, RS485 14-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MAX22503EASD+ Modely
Kategorie
Hystereze přijímače
250 mV
Výrobce
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Datová rychlost
100Mbps
Balení
Trubice
Napájecí napětí
3V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ
Transceiver
Způsob montáže
Montáž na povrch
Protokol
RS422, RS485
Pouzdro
14-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)