LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z
Číslo produktu DigiKey
475-LST676-R1S1-1-ZTR-ND - Páska a cívka (TR)
475-LST676-R1S1-1-ZCT-ND - Řezaná páska (CT)
475-LST676-R1S1-1-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z
Popis
LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 633nm LED indikátory - diskrétní součásti 2V 2-PLCC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LS T676-R1S1-1-0-20-R18-Z Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Mfr
Testovací proud
20mA
Řada
Sledovací úhel
120°
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Dominantní vlnová délka
Barva
Špičková vlnová délka
645nm
Konfigurace
Standardní
Pouzdro
2-PLCC
Barva čočky
Bezbarvý
Dodávaná velikost pouzdra
Průsvitnost čočky
Průhledný
Velikost / rozměry
3,20mm D x 2,80mm Š
Jmenovitá svítivost v mcd
Výška (max)
2,10mm
Provedení čočky
Kulatý s plochou horní částí
Základní číslo produktu
Rozměry čočky
2,40mm prům.