LO R976-PS-1-0-20-R18
Číslo produktu DigiKey
475-LOR976-PS-1TR-ND - Páska a cívka (TR)
475-LOR976-PS-1CT-ND - Řezaná páska (CT)
475-LOR976-PS-1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LO R976-PS-1-0-20-R18
Popis
LED ORANGE DIFFUSED 0805 SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Oranžová 606nm LED indikátory - diskrétní součásti 2V 0805 (2012 metrický)
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Mfr
Testovací proud
20mA
Řada
Sledovací úhel
160°
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Dominantní vlnová délka
Barva
Špičková vlnová délka
610nm
Konfigurace
Standardní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Barva čočky
Bílá
Dodávaná velikost pouzdra
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Velikost / rozměry
2,00mm D x 1,25mm Š
Jmenovitá svítivost v mcd
Výška (max)
0,90mm
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Základní číslo produktu
Rozměry čočky
1,30mm x 1,25mm