PCD200-265-SB-N
Číslo produktu DigiKey
2053-PCD200-265-SB-N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCD200-265-SB-N
Popis
PROCESS METER LED PANEL MOUNT
Podrobný popis
Měřič zpracování LED - červené znaky Displej Montáž na panel
Kategorie
Počet znaků na řádek
6, 6
Zobrazené znaky - výška
0,600" (15,20mm), 0,460" (11,68mm)
Řada
Napájecí napětí
85 ~ 265VAC
Balení
Krabice
Rozměry výřezu v panelu
Obdélníkový - 92,00mm x 45,00mm
Typ
Měřič zpracování
Měřicí typ
Proces
Rozsah měření
0 ~ 20mA, ±10VDC
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C